Данченко Оксана Богданівна

Курс: Швидкочитання, Підготовка до школи, Логік

Освіта: Прикарпатський університет ім. В. Стефаника; викладач української та російської мови та літератури, практичний психолог

«Коли є натхнення – є й результат! А натхнення є завжди – адже ми завжди знаємо, для кого ми займаємось нашою справою», – каже Оксана Богданівна, одна із засновників та керівників Психолого-педагогічного центру «Сім’Я». Присвятивши все життя навчанню дітей (адже вже протягом 20 років є викладачем ГПК МДУ, де готує майбутніх педагогів), вона навчилась розуміти їх бажання і потреби. Оксана Богданівна – автор і розробник курсу зі швидкочитання, а також курсу «Логік», яким вона із задоволенням вчить малюків у нашому дитячому центрі, а ще – педагог з раннього розвитку. «Складні речі насправді можна пояснити дуже просто, не просто – навчитись пояснювати складні речі просто. Ми – вміємо», – каже вона.
У неї у думках завжди безліч ідей, саме вона пише сценарії на свята, а розмальовані стіни «Сім’Ї» – у буквальному сенсі її рук справа. Справжній професіоналізм, витримка та щира любов до кожного маленького учня робить її улюбленим учителем та справжнім другом наших вихованців.

данчнко
ОНЛАЙН ЗАПИС НА КУРС

Ми раді, що Ви бажаєте розвиватися з нами. Будь ласка, заповніть нашу коротку форму, і ми невдовзі зв'яжемося з Вами.

X
ЗАПИС НА КУРС