Питання-відповідь

ЯКА ТРИВАЛІСТЬ ЗАНЯТТЯ?

Тривалість заняття з дітьми в Дитячому центрі «Сім’я» 50 хвилин. Враховуючи з психологічних особливостей дітей дошкільного віку, всі заняття будуються на ігровій основі з постійною зміною форм роботи, що дозволяє утримувати увагу дитини і робить заняття цікавим, динамічним і ефективним.

ЯКА КІЛЬКІСТЬ ДІТЕЙ В ГРУПАХ?

Дитячий центр «Сім’я» перш за все дбає про комфорт клієнтів та якість послуг, тому кількість дітей на більшість із заявлених курсів не перевищує 7-8 чоловік.

СКЛЬКИ КОШТУЄ ПРОБНЕ ЗАНЯТТЯ?

Вартість пробного заняття складає 130 грн

КОЛИ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ОПЛАТА АБОНЕМЕНТУ ЗА МІСЯЦЬ?

Оплата абонементу за місяць здійснюється до 10 числа даного місяця.

Якщо ми придбали абонемент, а дитина захворіла, МАЄМО МИ ПРАВО НА ВІДШКОДУВАННЯ?

Так, звичайно, але вартість пропущених занять не повертається. Дитячий центр «Сім’я» надає можливість відпрацювати пропущені заняття за рахунок інших будь-яких занять, узгодивши це з адміністратором центу.

ІСНУЮТЬ ПРОГРАМИ ЗНИЖОК В ДИТЯЧОМУ ЦЕНТРІ?

При покупці більше одного абонемента, клієнт отримує знижку -10%. Знижка надається тільки в разі повної оплати абонементу за цілий місяць. Крім цього, в нашому центрі періодично проходять акції для клієнтів, які приводять своїх друзів / знайомих. Для постійних клієнтів ми надаємо послугу «Заняття в подарунок».

ЧИ МОЖУ Я ВОДИТИ ДИТИНУ НА ЗАНЯТТЯ, НЕ КУПУЮЧИ АБОНЕМЕНТ?

Так звісно. Дитячий центр «Сім’я» надає можливість разової оплати.

ЧИ МОЖУТЬ БАТЬКИ БУТИ ПРИСУТНІМИ НА ЗАНЯТТЯХ?

Ми завжди йдемо на зустріч побажанням наших клієнтів, забезпечуючи психологічний комфорт батька і дитини. Якщо дитині комфортніше знаходиться разом з дорослим ми, в свою чергу, тільки підтримаємо це бажання. Присутність батьків на занятті дозволяється в будь-який час, але слід пам’ятати, що це може бути некомфортно для інших дітей, а також доведено практикою, що діти з 3 років краще займаються один на один із педагогом.

ОНЛАЙН ЗАПИС НА КУРС

Ми раді, що Ви бажаєте розвиватися з нами. Будь ласка, заповніть нашу коротку форму, і ми невдовзі зв'яжемося з Вами.

X
ЗАПИС НА КУРС