Про нас

10

РОКІВ ДОСВІДУ


12

ПРОФЕСІЙНИХ ПЕДАГОГІВ


1000

ЗАДОВОЛЕНИХ КЛІЄНТІВ


14

НАПРЯМІВ РОЗВИТКУ ДИТИНИ


Кожна мама прагне для своєї дитини найкращого, але не завжди має достатньо можливостей і знань, щоб допомогти своєму малюку отримати саме такий розвиток, який допоможе в подальшому житті досягти гармонії, стати успішним та ерудованим.

Саме з метою розвитку дітей та допомоги батькам у травні 2009 року дві молоді мами, Шуляк Ірина та Данченко Оксана, психологи та педагоги за освітою, створили Психолого- педагогічний центр розвитку «Сім’я». Така назва була обрана не випадково, адже саме в сім’ї, в колі люблячих та уважних людей дитина може почувати себе у безпеці й розвиватися гармонійно.

Кожен малюк – це вже особистість зі своїми уподобаннями та талантами, яку необхідно поважати, зацікавлювати та надихати. Саме на це завжди звертається увага при проведенні будь-яких занять у нашому центрі.

Протягом 10 років наш колектив поповнювався новими педагогами, з’являлися нові цікаві напрямки, наші вихованці, як і наші власні діти, ставали старшими… Але завжди в пріоритеті була безмежна любов до своїх вихованців і до тієї справи, яка стала СПРАВОЮ НАШОГО ЖИТТЯ!

ОНЛАЙН ЗАПИС НА КУРС

Ми раді, що Ви бажаєте розвиватися з нами. Будь ласка, заповніть нашу коротку форму, і ми невдовзі зв'яжемося з Вами.

X
ЗАПИС НА КУРС