Шуляк Ірина Богданівна

Курс: практичний сімейний і дитячий психолог, курс емоційної грамотності для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку «Емоційний інтелект», Читання за кубиками Зайцева.

Освіта:

1. Прикарпатський університет ім. В.Стефаника. Кваліфікація вихователь дітей дошкільного віку, викладач дошкільної педагогіки та психології
2. Прикарпатський університет ім. В. Стефаника. Кваліфікація практичний психолог
3. Український науково-методичний центр практичної психології та соціальної роботи. Теорія та практика психологічного консультування. Кваліфікація психолог- консультант (психотерапевтичний профіль)
4. Український інститут дитячої та юнацької психотерапії та психологічного консультування. Сертифікат “Дитячі неврози та психосоматика”, “Дитячий аутизм”
5. Сертифікат Мальтійського центру допомоги дітям з психофізичними порушеннями та їх родинами “Нетрадиційні форми роботи з дітьми з розладами аутистичного спектру”

«Вірь в себе та втілюй власні мрії!», – так завжди каже Ірина Богданівна і ніколи не зупиняється на шляху втілення власних мрій. Вона знає – все реально, варто тільки повірити і докласти зусиль. Отримавши досвід у першому на Україні перинатальному центрі «Ейлітія» та одній з перших приватних шкіл «Європейський колегіум», що у місті Київ, вона стала не тільки однією із засновників і керівників центру дитячого розвитку, а і ведучим дитячим та сімейним психологом, а також автором занять з раннього розвитку та читання за кубиками Зайцева. Ірина Богданівна – та людина, яка не тільки допоможе з розвитком дитини, а і навчить бути впевненим і розвиватись не дивлячись ні на що.

Важливо: не тільки теоретик, а і практик. А ще – мати. Саме тому усі методики раннього розвитку вона випробувала на своєму сині і, скажемо по секрету, вдалось у неї все дійсно круто! Так само круто, як зараз у нас виходить у Психолого-педагогічному центрі розвитку «Сім’Я» – а все завдяки професіоналізму, відповідальності та умінню генерувати та втілювати в життя ідеї.

Ніколи не зупиняється на досягнутому! Ірина Богданівна є постійним учасником конференцій та семінарів в сфері дитячого розвитку та психології. Саме вона завжди в курсі найновітніших методик та напрямків розвитку дітей. Всі новинки вона з нашою чудовою командою успішно втілює в діяльності центру Сім’я.
Вона добре знає психологію дитини, розуміє її душу, вміє бути з дітьми добрим другом та створити таку психологічну атмосферу, в якій дитина гармонійно розвивається, а також позбавляється страхів, тривоги та переживань.

шуляк
ОНЛАЙН ЗАПИС НА КУРС

Ми раді, що Ви бажаєте розвиватися з нами. Будь ласка, заповніть нашу коротку форму, і ми невдовзі зв'яжемося з Вами.

X
ЗАПИС НА КУРС